SVATBY

Hledáte osobité, mladé a talentované lidi, kteří podpoří Váš svatební den? Tak neváhejte a navštivte De Fleurs. Ke každému klientovi, zde přistupujeme individuálně, jsme schopni reagovat na Vaše požadavky přímo na míru. Vytvoříme Vám svatební výzdobu, dekoraci svatební tabule, prostor, obřadní síně, kostela či květinovou slavobránu přímo na místě, samozřejmostí je kompletní doladění svatební kytice se stylem a vzhledem nevěsty, tak celkového pojetí svatby.

Pro nezapomenutelný svatební den patří i skvostný svatební dort a sladkosti. Dorty i sladkosti tvoříme přímo na míru a chuti nevěsty a ženicha. Vymyslíme vždy, jednotlivé sladkosti, které by se hodily do stylu svatby, jak vizuálně, tak i chuťově. Sladké bary včetně svatebního dortu dovezeme přímo na místo, kde vše přichystáme na táce a podnosy a dodekorujeme.

Pokud se Vám líbí naše práce kontaktujte nás a domluvíme si osobní schůzku, která bude přímo s šéfcukrářkou Ester a floristou Michalem. Při osobní schůzce s Vámi proberou vše, co dotvoří Váš den do detailu. V rámci osobní schůzky se provádí i degustace, dle které se sestaví Váš svatební dort.

Tým De Fleurs nenabízí pouze aktuální trendy, ale raději se zaměřuje na osobnost nevěsty a ženicha a celkové pojetí svatby. Není třeba již dodávat, že dokáží reagovat na jakékoli požadavky a přání.